05077705757

HAKKIMIZDA

Tıkalı Lavabo Açma Servisi

Dünyada hızla gelişen tıkanıklık açma sektörü, sürekli yenilikler ve teknolojik gelişmeler ile günümüze ışık tutmaktadır.

Biz,Tıkalı Lavabo Açma olarak bilgi birikimlerimizi ve tecrübelerimizi günümüz teknolojisine uyarlayarak TIKANIKLIK AÇMA'DA başarı ve tecrübe adına iz bırakmayı hedefliyoruz.


MİSYON

Müşteri memnunuyeti odaklı çalışmayı kurulduğu günden itibaren ilkesi haline getiren TIKANIKLIK Açma Firmamız, kalite ve güveni her zaman kendisine hedef olarak benimsemiş bu sırada her zaman piyasada ki olan itibarını arttırmıştır, kaliteden uygun yüksek standartlarımızdan hiçbir zaman taviz vermeden hizmetimize devam etmekteyiz.


VİZYON

Müşteri Memnuniyeti ilk hedef imiz, bunun gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek firma politikamızdır.

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam felsefemizi, örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Gelişme ve yeniliklere açık, sürdürebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır.   

PRENSİPLERİMİZ

Müşteri Odaklı
Müşteri memnuniyeti temel ilkesini benimseyerek ihtiyaca yönelik olarak gelişen ve dünya ile eş zamanlı olarak değişen teknolojisi tıkalı lavabo açma​ olarak hizmet vermeye başladık.

Başarılı her işletmenin ödün vermeyeceği bazı prensipleri vardır. Bizler de gider açma sektöründe varlığımızı sürdürdükçe prensiplerimizden asla ödün vermeyerek çalışmayı kendimize ilke edindik.


KALİTE POLİTİKAMIZ

tıkalı lavabo açma firtmasdı,sektörün en güvenilir ve tercih edilir firmaları arasında yer almayı hedef edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu yönde düzenlemiştir.

Bu politikanın devamını sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.


Dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan tıkanılık açma işilerini teknolojiyuer uygun şekilde sunmak
Müşterilerine en uygun fiyatla, üstün kalite ve mevzuata uygun, güvenilir işleri taahhüt edilen zamanda sunmak.
Tıkanıklık Açma işini sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmesi hizmet öncesi ve sonrası teknik desteği zamanında ve tam olarak vermek.
Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.

HİZMET BÖLGELERİMİZ.


TUZLA

PENDİK

KARTAL

MALTEPE

ÇAYIROVA

DARICA

SULTANBEYLİ

SANCAKTEPE

DİLOVASI